Viiu Roosi « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Viiu Roosi

Moto: Be yourself, everyone else is taken. Stiilid: Hip-Hop, Waacking,

Tutvustus

Viiu on aktiivse eluviisiga tantsija, kes on alati abivalmist ja sõbralik. Ta püüdleb kindlalt oma eesmärkide poole, mis ta on endale seadnud ning aitab ka noortel juba varakult eesmärgid püstitada ja need ka edukalt saavutada.

Tantsimist alustas ta varajases eas rahvatantsuga , suurem huvi tantsimise vastu tekkis tal Laine Mäe Tantsukoolis, kus õppis ta klassikalist tantsu.  2008. aastal liitus ta JJ-Street Tantsukooliga, kus pühendas ennast tänavatantsudele, sellest alates on hip-hop kujunenud tema elustiiliks, milles ta näeb palju võimalusi ennast arendada ning ka noortele neid teadmisi jagada. Ta on järjepidevalt käinud end koolitamas välismaal oma ala professionaalide käe all ja samuti esinenud mitmetel suurtel lavadel nii Eestis, kui ka välismaal. JJ-Street Tantsukoolis on tema isiklik areng olnud kõige kiirem, sest eesotsas on olnud tema mentoriks Joel Juht.

Tema üks suurim väljakutse ja eesmärk on arendada Waackingu tantsustiili Eestis ning tulevikus saavutada ka tuntus rahvusvahelisel tasandil. Samuti anda noortele võimalusi ennast arendada ning omandada lisaoskusi, mis tulevikus kasuks tulevad ja annavad eelise tippu pürgimiseks.

Viiu on läbinud treenerikoolitused ning omab Eesti Olümpiakomitee poolt väljaantud treeneri kutsetunnistust.

Lisaks treeneriametile on ta Camp of Hip-Hop Noortelaagri ja JJ-Street Baltic Session korraldustiimi liige, mille käigus on ta õppinud ürituste korraldamist.

SAAVUTUSED

2012. a Baltic Session, Show kategooria finaal

2013. a Camp of Hip-Hop, House poolfinaal

2014. a  Jõgeva Kevadseminar – Hip-Hop 2 vs 2 I koht

2014. a  Jõgeva Kevadseminar – House 7 to smoke I koht

2014. a  Nordic Soul Festival Helsinki House 1 vs 1 veerandfinaal

2014. a  Keila Tantsib – House 7 to smoke I koht

2015. a. Koolilõpu Hip-Hop Jam – Funk Stylez 3 vs 3 I koht

2015. a. Camp of Hip-Hop Championships – Funk Stylez 3 vs 3 I koht

2015. a. Camp of Hip-Hop Championships – Hip-Hop 2 vs 2 I koht

2015. a. Camp of Hip-Hop Championships – House 2 vs 2 I koht

2016. a Camp of Hip-Hop Championships – All Stylez 3 vs 3 I koht

Täiendkoolitused

Joel Juht (EST), Caleaf (USA), Archie Brunette (USA), Tommy the Clown (USA), Swarf (UK), Kashmire (UK), Super Dave (USA), Link (USA), Bobby Mileage (USA),  King Charles (USA), Junior Boogie (USA),  Junior Boogaloo (USA), Brian Green (USA), Kapela (FRA), Antoniette Gomis (FRA),  Niako (FRA),  Kid Tight Eyes (USA),  Kim Holmes (USA),  Storm (GER), Shaik (USA), Ejoe Wilson (USA), Loose Joint (USA), Daybee Dee (GER), Piny (POR), Bouboo (FRA), Damon Frost (USA), Shannon Mabra (SWE), Anna SugarMama (RUS), Alesya Dobish (RUS), King Aus (USA), LipJ (KOR), Natasha Jean-Bart (CAN), Malcom (FRA), Sello Modiga (LAV)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!