Sandra Kattai « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Sandra Kattai

Moto: Love yourself and your expression, you can't go wrong. Stiilid: Hip-Hop,

Tutvustus

Sandra Kattai on särav ning entusiastlik tantsijanna, kes lisaks pikale tantsutaustale omab ka reklaami ja imagoloogia bakalaureusekraadi. Tantsimisega on ta tegelnud alates 5-ndast eluaastast, erinevate tantsustiilide seas ka peotants, showtants ja ballett. JJ-Street Tantsukooli astus ta 2008. aasta sügisel, mis osutus talle kohaks, kus ennast tõeliselt väljendada ja oma oskusi proovile panna. Sellest ajast saadik on ta lisaks tantsutrennidele Joel Juhi käe all osa võtnud paljude maailmakuulsate tantsijate/koolitajate täiendkoolitustest, et õppida parimatelt ning seeläbi omandada uusi oskusi ja väärtusi. Lisaks on neiu osalenud paljudel Eesti ja välismaa tänavatantsuvõistlustel ja esinenud mitmetel suurtel lavadel.

Sandra on üks JJ-Street Kohila ja Rapla tänavatantsukultuuri edendajatest. Tema eesmärgiks on anda noortele julgust, et unistada suurelt ja liikuda sihikindlalt oma eesmärkide ja hea elustiili poole. Ta annab nendes linnades hip-hop trenne ja tegeleb noortega, kes soovivad omandada lisaväärtusi ja -oskusi.

Ta ütleb, et tänavatantsukultuur on tema südames väga erilisel kohal ning ta üks suurimaid soove on, et see laieneks Eestis võimalikult suureks. Eriti oluline on tema jaoks, et inimesed mõistaksid tänavatantsukultuuri väärtusi ja infot õigesti.  Alates 2012. aastast on ta abiks mitmete JJ-Street tegevuste korraldamisel, näiteks on ta JJ-Street Camp of Hip-Hop Noortelaager ning Baltic Session Street Art Jam korraldustiimi liige.

SAAVUTUSED

2012. a  Jõgeva Kevadseminar – House 1 vs 1 veerandfinaal

2013. a. JJ-Street Baltic Session – Show finalist

2013. a  Saku Street – Hip-Hop 2 vs 2 finalist

2013. a  Camp of Hip-Hop Championships – House 1 vs 1 veerandfinaal

2014. a  Jõgeva Kevadseminar – Hip-Hop 2 vs 2 I koht

2014. a  Jõgeva Kevadseminar – House 7 to smoke veerandfinaal

2014. a  Keila Tantsib – House 7 to smoke veerandfinaal

2014. a  Keila Tantsib – Hip-Hop 3 vs 3 I koht

2015. a Camp of Hip-Hop Championships – Hip-Hop 2 vs 2 I koht

Täiendkoolitused

Joel Juht aka JJ (EST), Shaik (USA), Damon Frost (SWE), Brian Green (USA), Shannon Mabra (SWE), Sepe (FIN), Meech (FRA), Kapela (FRA), Swarf (UK), Archie Burnett (USA), Super Dave (USA), Les Twins (FRA), Caleaf Sellers (USA), Georgina (GER), Niako (FRA), Link (USA), Brooklyn Terry (USA), Antoinette (FRA), Kid Tight Eyes (GER), King Charles (USA), Markus B. Almqvist (SWE), Kraig E (USA), Kato & Kyogo (JAP), Georgina Philp (GER), Benny Ninja (USA), Bobby Mileage (USA), Ejoe Wilson (USA), Juunior Boogie (CAN), Karina Ninja (RUS), Kim Holmes (USA), Lasseindra Ninja (FRA), Storm (GER), Brooklyn Terry (USA), Tight Eyez (USA), Hiro (JPN), Alesya Dobish (RUS), Daybee Dee (GER), Edwin Reyes (USA), Jamsy West (FRA), Loose Joint (USA), Buddha Stretch (USA), Sello (AFR), Malcolm (FRA), Tash (CAN), Poppin J (SKO)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!