Mari Venski « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Mari Venski

Moto: Tee seda mis on sulle antud ning tee seda hästi. Stiilid: Hip-Hop, Krump,

Tutvustus

Mari Venski on pärit Põlvast ning puutus esimest korda muusikaga kokku kuueaastaselt. Ta esines laulmisega mitmetel lavadel ning asus 2001. aastal õppima Põlva Muusikakooli viiuli erialale. Järgnevalt tegeles Mari klassikalise lauluga, kuni kohtus tänavatantsuga 2007. aastal JJ-Street Tantsukooli Tartu stuudios.

Just Tartust sai alguse tema tähelend, sealjuures treeningutesse tuli mitu aastat sõita Vastse-Kuustest. Ometi jäi Mari sihikindlaks ning tugev tahtejõud on ta tänaseks viinud JJ-Street Crew koosseisu. Aastate jooksul on Mari saavutanud mitmeid häid tulemusi erinevatel tänavatantsuvõistlustel. Lisaks on ta osa võtnud rahvusvahelistest sündmustest nagu Camp Of Hip-Hop (EST), JJ-Street Baltic Session (EST), Illest (FRA), Ladies Of Hip-Hop (USA). Mari on koolitanud ennast nii Euroopas kui USA-s ning omandanud teadmisi maailma tippude käe all.

Ühtlasi on Mari silmapaistev treener ning juhendaja. 2012. ja 2014.aastal jõudsid tema koreograafiad Koolitantsu finaali, ühtlasi tunnustati teda 2014.aastal parima juhendaja tiitliga. Mari Venski on olulisel määral panustanud noorte arengusse. 2014. aastal valiti Mari Venski Tartu linna noosootöö laureaadiks.

Tantsimise ning juhendamise kõrvalt tegeleb Mari aktiivselt erinevate projektide ja sündmuste korraldamisega (JJ-Street Baltic Session, Camp of Hip-Hop, Hip-Hop Jam).

Mari Venskit võib iseloomustada kui positiivset, ettevõtlikku ja tugeva tahtejõuga tantsijat. Talle meeldib innovatiivsus ning tema sihiks on uskuda ja näidata, et unistused on teostatavad.

Saavutused

2010 a. Tartu Hip-Hop  Jam hip-hop I koht
2010 a. Battle Of Esti hip hop I koht
2011 a. Rakvere Dance Days hip-hop I koht
2011 a. Jõgeva Wanted Battle hip-hop  I koht
2011 a. Camp Of Hip-Hop poolfinaal
2012 a. Koolitantsu finaal
2013 a. Kuldne Karikas tänavatantsu kategooria koreograafia III koht
2013 a. JJ-Street Baltic Session Krump veerandfinaal
2013 a. JJ-Street aasta parim õpetaja
2013 a. Camp Of Hip-Hop Championships hip-hop I koht
2013 a. Camp Of Hip-Hop Championship Theme Freestyle I koht
2013 a. Baltic Buck Session I koht
2014 a. Koolitantsu finaal
2014 a. Koolitants juhendaja eripreemia
2014 a. Get Up battle poolfinaal
2014 a. Camp Of Hip-Hop Championships veerandfinaal

Täiendkoolitused

Joel Juht aka JJ (EST), Brian Green (USA), Shannon Mabra (SWE), Ita (EST), Sepe (FIN), Swarf (UK), Les Twins (FRA), King Charles (USA), Prince Jron (USA), Bobby Milage (USA), Tommy The Clown (USA), Rampage (USA), Valja (RUS), Georgina (GER), Damon Frost (SWE), Anna (SWE), Kapela (FRA), Niako (FRA), Kari (POL), Ryfa (POL), Kid Tight Eyez (GER), Kash (UK), Meech (FRA), Primal (CAN), Archie (USA), Superdave (USA), Caleaf (USA), Shake (USA), Markus (SWE), Tight Eyez (USA), Ejoe Wilson (USA), Kim Holmes (USA), Junior Boogie (CAN), Kaisa (FIN), Storm (GER), Henry Link (USA), Martha (SWE), Niki (SWE), Daybee Dee (GER), Jamsy West (FRA), Loose Joint (USA), Boubou (FRA), Markus (FRA), Jimmy (FRA), Buddha Strech (USA), Shake (USA), Ice.E (FRA), TipTop (FRA), Antboogie (USA), Renegade (UK), Malcom (FRA), Sello (LAV), Tash (CAN), Pause Eddie FootworkKingz (USA)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!