Lenel Karu « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Lenel Karu

Moto: Miski pole võimatu kui piisavalt tahta. Stiilid: Hip-Hop, Locking,

Tutvustus

Lenel Karu on positiivne ja sihikindel tantsija, kes unistab kõrgelt ja on alati valmis uuteks väljakutseteks. Ta alustas tantsimisega 2006. aastal Danceact tantsustuudios. 2007. aasta sügisel liitus ta JJ-Street Tantsukooliga Tartus. Tänaseks on aktiivsest noorest sirgunud särav ja energiline treener. Kaheksa aasta jooksul on Lenel omandanud uusi oskusi nii Eestis kui välismaal, osalenud põnevates projektides ning andnud tuult tiibadesse uutele noortele tantsijatele. Praegu juhib Lenel JJ-Street Ülenurme ja Elva filiaale ning viib läbi treeninguid Tartus. Oma tantsupartneritega on Lenel osalenud erinevatel võistlusel nii Eestis kui välismaal ning koolitanud ennast maailma tippude käe all.

Ühtlasi on Lenel Karu JJ-Street Tantsukooli pressiesindaja ning talle kuulub oluline roll organisatsiooni meedia- ja turundusvaldkonnas.  Lenel kuulub rahvusvaheliste suurürituste Camp of Hip-Hop ja JJ-Street Baltic Session korraldustiimi. Lenel on omandanud bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis ajakirjanduse ja suhtekorralduse erialal. Lisaks on ta läbinud erinevaid noorsootöö-, meeskonnatöö-, ning juhtimiskoolitusi. Lisaks tantsimisele huvitab Lenelit ettevõtlus, ekstreemsport, filmindus, sündmuste juhtimine ning avalik esinemine.

Lenelile on iseloomulik väga hea suhtlemis- ja veenmisoskus ning ta suudab oma energiaga nakatata absoluutselt kõiki. Leneli suurim motivatsioon on tema õpilased ning ambitsioonikad inimesed. Tema eesmärk on täita unistusi ning õpetada noortele väärtuseid.

Saavutused

2009 a Eesti Showtantsu karikas, streetdance II koht

2011 a Jõgeva Wanted Battle, hip hop I koht

2011 a Koolilõpu Hip Hop Jam locking II Koht

2011 a JJ-Street Baltic Session, locking veerandfinaal

2012. a International Dancedays, hip-hop veerandfinaal

2012. a Camp of Hip-Hop Championships, locking veerandfinaal

2013. a Keila Tantsib, locking I koht

2013. a Koolilõpu Hip-Hop Jam, locking II koht

2013. a Camp of Hip-Hop Championships, locking ja hip-hop veerandfinaal

2014. a Get Up Battle hip-hop poolfinaal & locking I koht

2014. a Camp of Hip-Hop Championships, locking II koht

2016.a Camp of Hip-Hop Championships, all styles 3vs3 poolfinaal

Täiendkoolitused

Joel Juht aka JJ (EST), Brian Green (USA), Shannon Mabra (SWE), Niako (FRA),“Sepe” (FIN), Swarf (UK), Tommy The Clown & Rampage (USA), Kerttu aka KeKe (EST), Ita (EST), BB (EST), Kadri (EST), Eva (EST), Birgit aka Bergie (EST), Taras (Riga), Georgina (GER), Damon Frost (SWE), Valusha (RUS), Superdave (USA), King Charles (USA), Kapela (FRA), Caleaf (USA), Antoinette (FRA), Markus B.Almqvist (SWE), Kid Tight Eyes (GER), Egor (RUS), Bobby Mileage (USA), El Fonky Juice (FRA), Benny Ninja (USA), Kaisa (FIN), Ejoe Wilson (USA), Jr.Boogie (CAN), Kim Holmes (USA), Storm (GER), Shaik (USA), Flockey (GER), Meech (FRA), Buddha Stretch (USA), Firelock (USA), Primal (CAN), Jimmy Soul (FRA), Marquest (USA), Khan&Moon (KOR), Oskar “Supreme” Pitre (SWE), Firelock (USA), P-Lock (FRA), Natasha ”Tash” Jean-Bart (US), Don ”Campbellock” Campbell (USA), Sello Reuben Modiga (SA), Malcom (FRA)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!