Eva Vihtol « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Eva Vihtol

Moto: Dream it, believe it, receive it! Stiilid: Hip-Hop, Krump,

Tutvustus

Eva tegi esimesed tantsusammud kohe peale sündimist. Tantsugeen on päritud sugvõsalt – võimlejast vanaemalt ja tantsutreenerist emalt.

Ta hakkas tantsima enne kui kõndima. Erinevaid stiile ja trenne proovides jõudis ta tänavatantsudeni ja jäi neile truuks. Seda eelkõige tänu karismaatilisele tänavatantsu gurule ja treenerile JJ’le (Joel Juht) ning JJ-Street’i toetavale kollektiivile. Ta on koolitanud ennast paljude rahvusvaheliselt tuntud tantsijate juures, kellest nimekamad on Brian Green, Greg Campbellock Jr. , Les Twins, Mr Wiggles, Buddha Stretch, Henry Link, Brooklyn Terry, Tight Eyez jpt.

Loomult on Eva hea ja sõbralik suhtleja, aga oskab olla ka karm ja kannatlik õpetaja, kellel jätkub vastupidavust ka kõige raskemad sammud selgeks õpetada. Aastal 2012 oli Eva JJ-Street Baltic Session’i Krump kategooria võitja. Samuti on ta edukalt osalenud ka erinevatel rahvusvahelistel võistlustel Soomes, Lätis, Leedus, Saksamaal, Venemaal ja Prantsusmaal. Lisaks võistlustele on Eva olnud ka žüriis mitmetel tantsuvõistlistel nii Eestis kui väljaspool.

Eva on ühtlasi ka JJ-Street Crew liige juba pea 10 aastat, kellega on esinetud ja võisteldud nii siin kui sealpool Eestit. Ta on baltikumi suurimat tänavakultuuri festivali JJ-Street Baltic Session’i ja rahvusvahelise tantsulaagri Camp of Hip-Hop korraldustiimi liige ning osalenud mitmetes projektides, kus ta on koolitanud lapsi ja noori hip-hop’i ja krump stiilis.

Saavutused

2007 a. Viljandi Battle, hip-hop I/ II koht

2008 a. JJ-Street Baltic Session, hip-hop poolfinaal

2009 a. Tartu Wanted Battle, hip-hop I koht

2010 a. Nordic Moves (FIN), JJ-Street Crew 6. koht

2010 a. Kalawnikof Battle, hip-hop II koht

2010 a. Tallinn Checks Styles, hip-hop I koht

2011 a. Nordic Moves (FIN), JJ-Street Crew 4. koht

2011 a. Breathe 2 Spin Battle, hip-hop II koht

2011 a. Kalawnikof Battle, hip-hop I koht

2011 a. Kalawnikof Battle, house I koht

2012 a. JJ-Street Baltic Session, krump I koht

2013 a.  Camp of Hip-Hop Championships, hip-hop poolfinaal

2014 a. Get Up battle, hip-hop I koht

2014 a. Camp of Hip-Hop Championships, hip-hop II koht

Täiendkoolitused

Joel Juht aka JJ (EST), Claudio “Claw” Loverso (GER), Jr. Boogaloo (USA), Patrick “Liquidz” Martin (BEL), Greg Campbellock JR. (USA), C-Mack (USA), Salah (FRA), Brian Green (USA), Shannon Mabra (SWE), Mr.Wiggles (USA), Rob One (SWE), Jimmy Soul (FRA), Physs (FRA), El Fonky Juice (FRA),”Sepe” (FIN), Swarf (UK), Shay Williams “Normann” Charlemoine (USA), Footworkingz : King Charles and Prince J-ron (USA), Les Twins (FRA), Tommy The Clown (USA), Rampage (USA), Buddha Stretch (USA), Niako (FRA), Kapela (FRA), Gabriel Francisco (USA), Henry Link (USA), Brooklyn Terry (USA), Kid Tight Eyez (GER), Primal (CAN), Shake (USA), Bobby Mileage (USA), Tight Eyez (USA, Storm (GER), Ejoe (USA), Jr Boogie (CAN), Ruin (USA), Baby Tight Eyez (USA)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!