Enriko Pedaksalu « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Enriko Pedaksalu

Moto: Kui sul ei ole tiibu, siis ära takista nende kasvamist. Stiilid: Hip-Hop,

Tutvustus

Enriko Pedaksalu on väga positiivne, kohusetundlik, loominguline ja aktiivne tantsija. Tantsimist alustas ta ametlikult JJ-Street Tantsukoolis Paide linnas. Ta on rohkelt koolitanud end tantsu- ja pedagoogikavaldkonnas, mis on andnud talle väga palju teadmisi ja kogemusi noortega töötamiseks.

Aastast 2009 tegutseb ta JJ-Street Tantsukoolis treenerina ja 2014. aastast kasvatajana Camp of Hip-Hop Noortelaagris. Kõige meeldejäävamad koolitajad, kes teda rohkelt inspireerinud on Stephen Aspinall, Tash, Gabriel Francisco, King Charles ja PeeFly. Ta on võtnud osa erinevatest võistlustest, kus on saavutanud rohkesti auhinnalisi kohti ja pidevalt otsib uusi väljakutseid, mis ei jätaks teda kergekäeliseks ning rikastaks hulgaliselt uute kogemustega. Enriko on ettevõtlik ja tagab noortele mitmeid võimalusi, sealhulgas kaasates neid erinevatesse projektidesse.

Üheks tema suuremaks projektiks on tal tantsukooli kevadine kontsertetendus “Streetshow”, kus on ta korraldustiimis juba kolmandat aastat. Kõike kokku võttes on tants üks peamine lahutamatu osa tema elust, mida ta armastab kogu oma hingest.

Saavutused

2011 a. Koolitants 10.-12. kl. Tänavatantsu eripreemia, Järvamaa
2012 a. International Dance Days, Propdance choice battle, I. koht
2012 a. Camp of Hip Hop Warm Up Jam, hip-hop 1vs1, I. koht
2012 a. C.O.H.H. Championships, Vogue 1vs1, ballroom poolfinaal
2012 a. C.O.H.H. Championships, Themed Freestyle 4vs4, II. koht
2012 a. Street Beat, Hip-Hop 2vs2, I. koht
2013 a. Jõgeva Choice battle, Hip-Hop 1vs1, finaal
2013 a. Keila Tantsib, poolfinaal
2014 a. Keila Tantsib, Hip-Hop 3vs3, I. koht
2016 a. Astu Üles, 13-20a vanusegrupi II. koht koreograafiaga “Maardu City”

Täiendkoolitused

Joel Juht aka JJ (EST), Shannon Mabra (SWE), Shervin Shirazi “Sepe” (FIN), Swarf (UK), Georgina (GER), Anna Jeppesen (SWE), Les Twins (FRA), Damon Frost (SWE), Valusha (RUS), Gabriel Francisco (USA), Niako (FRA), PeeFly (FRA), Benny Ninja (USA), Bobby Mileage (USA), Markus B. Almqvist (SWE), Archie Burnett (USA), Superdave (USA), King Charles (USA), Caleaf Sellers (USA), Antoniette (FRA), Kapela (FRA), Kid Tight Eyez (GER), Shaik (USA), Amadeus “Primal” Marquez (CAN), Legend Da Beatslaya (USA), Tight Eyez (USA), Brooklyn Terry (USA), El Fonky Juice (FRA), Julia Spiesser (FRA), Stephen Aspinall (UK), Ejoe Wilson (USA), Junior Boogie (CAN), Storm (GER), Kim Holmes (USA), Loose Joint (USA), Jamsy West (FRA), Sello Reuben Modiga (LAV), Tash (CAN),  Malcom (FRA)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!