Brita Kikas « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Brita Kikas

Stiilid: Hip-Hop, Vogue,

Tutvustus

Brita on aktiivne, kohusetundlik ja energiline tütarlaps, kellel vanust 22 aastat ning kodukohaks Tallinn. Tantsimisega puutus ta esimest korda kokku 13 aastaselt, kui astus sisse JJ-Street Tantsukooli uksest.
Kui treeningud hakkasid hip hop stiilist, siis 2011. aastal liitus Brita Eesti esimese vogue tantsustiili grupiga, millega on ta saanud palju esinemiskogemust ja julgust.


2012. aastast annab Brita Tartus vogue tantsustiili trenne ning 2013. aastast Tabasalus ja 2014. aastast Loksal hip hopi. Et selleks valmis olla, on ta saanud täieliku koolituse kõikidelt oma treeneritelt, kuid suurima panuse on ilmselt andnud Joel Juht ja Kätriin Kübar. Lisaks JJ-Street Crew’le on õpetused omandatud ka mitmetelt väliskoolitajatelt.


Lisaks tantsule tegutseb Brita ka mitmete ürituste korraldustiimides. Näiteks praegu on käsil sellised projektid nagu JJ-Street Streetshow, JJ-Street Baltic Session Vogue Ball ning sellest aastast ka Camp of Hip Hop Noortelaager.
Lisaks on Brita läbinud nii treeneri- kui ka laagrikasvatajakoolitused ning vastava paberiga kvalifitseeritud.

SAAVUTUSED

2011. JJ-Street Baltic Session, showcase finaal

2012. Koolilõpu Hip Hop Jam, vogue I koht

2012. Koolilõpu Hip Hop Jam, showcase I koht

2012. Street Beat, hip hop poolfinaal

2013. Koolitants, tänavatants 10.-12. klass I koht

2014. Funkin Stylez Vogue Ball, Runway finaal

2015. Vogue Ball: Helsinki Pride Edition, New Way poolfinaal

2016. Koolitants, show kategooria 10.-12. klass I koht

Täiendkoolitused

Joel Juht aka JJ (EST), BB (EST), Brian Green (USA), Shannon Mabra (SWE), Sepe (FIN), King Charles (USA), Les Twins (FRA), Kapela (FRA), Kid Tight Eyez (GER), Superdave (USA), Damon Frost (USA), Bobby Mileage (USA), Georgina (GER), Meech (FRA), Markus (SWE), Shaik (USA), Archie Burnett (USA), Caleaf Sellers (USA), Amadeus Primal Marquez (CAN), Antoinette (FRA), Benny Ninja (USA), Dashaun Wesley (USA), Ejoe Wilson (USA), Lasseindra Ninja (FRA), Karina Ninja (RUS), Natasha (CAN), Jimmy Scoo-B-Doo (USA), Storm (GER), Kim Holmes (USA), Junior Boogie (CAN), El Fonky Juice (FRA), Tip Top (FRA), Loose Joint (USA), Leiomy Maldonado (USA), Anik Ninja (RUS), Aviance Milan (USA/SWE), Jimmy Soul (FRA), FireLock (USA), Dimitri Ninja (BLR), Smetana Ninja (RUS), Javier Ninja (USA), Malcom (FRA), Franky Dee (GER), Poppin J (KOR), Jimmy Yudat (FRA), OG (GER), Inxi Prodigy (FIN), Viktor Fröjd (SWE), Sello Modiga (SA).

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!