Birgit Käsper « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Birgit Käsper

Moto: Life is what you make it. Stiilid: Hip-Hop,

Tutvustus

Birgit Käsper on spordiga tegelenud alates kümnendast eluaastast.  Ta usub siiralt, et tantsimine muudab inimese  ilusamaks ja õnnelikumaks. Tantsimisega tegelemine sai alguse aastal 2007 kui Birgit nägi JJ-Street Tantsukooli esinemist üle-eestilisel kontserttuuril Tele2 Go Live! See oli armastus esimesest silmapilgust. Nüüdseks on sellest möödas 9 aastat, mille jooksul on Birgit ise esinenud suurtel lavadel, võistelnud, osalenud mitmetes projektides  ning jaganud oma kogemusi ka noorematele. Birgit viib läbi tantsutrenne Sakus ja Sauel.

Birgitil on olnud võimalus end koolitada mitmete Eesti ja rahvusvaheliste koolitajate käe all. Neist nimekaimad on Joel Juht, Greg Campbellock Jr., Caleaf Sellers ning Archie Burnett. Lisaks tantsule on Birgit läbinud mitmeid teisi koolitusi, seal hulgas esmaabi ja projektikoolitus, laagrikasvataja ning võimlemistreeneri koolitused omades viimases kahes ka kutsekvalifikatsiooni. Seiklusi otsides on ta korraldanud erinevaid projekte noortele ning aidanud kaasa ürituste korralduses, kõige mainekam neist on tänavakultuurifestival JJ-Street Baltic Session.

SAAVUTUSED

2011. a. Keila Tantsib, Hip-Hop 2 vs 2 I koht

2013. a. JJ-Street Baltic Session – Show finalist

2013. a. Jõgeva International Dance Days – Hip-Hop 2 vs 2 veerandfinaal

2013. a. Keila Tantsib, Hip-Hop 3 vs 3 finalist

2016. a. Koolitants 2016 , 7-9. klasside tänavatantsu kategooria nominent kavaga „Kuhu kuulume?“

2016. a. Koolilõpu Hip-Hop Jam – Hip-Hop 2 vs 2 veerandfinaal

Täiendkoolitused

Joel Juht aka JJ (EST), Greg Campbellock Jr. (USA),  C-Mack (USA), Brian Green (USA), Shannon Mabra (SWE), Shervin Shirazi “Sepe” (FIN), Swarf (UK), Georgina (GER), Anna (SWE), Les Twins (FRA), Damon Frost (SWE), Valusha (RUS), Gabriel Francisco (USA), Antoinette  Gomis (FRA), Archie Burnett (USA), Caleaf Sellers (USA), Kapela (FRA), Kid Tight Eyez (GER), King Charles (USA), Superdave (USA), Shaik (USA), Bobby Mileage (USA), Kim Holmes (USA), Karina Ninja (RUS), Lasseindra Ninja (FRA), Storm (GER), Junior Boogie (CAN), Ejoe Wilson (USA), Alesya Dobish (RUS), Daybee Dee (GER), Loose Joint (USA), Kimiko Veratile (JA), Andre Cosmic (JA), Marthe Vangeel (NL), Kool Ravers (JA), Orville Xpressionz (JA), Damion BG (JA), Dansa Bling (JA), Sello Reuben Modiga (SA), Tash (CAN), Malcom (FRA), Jonathan “BIONIC MAN” Bayani (USA), Kid Boogie (USA)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!