Annely Kõrvel « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Annely Kõrvel

Moto: Thinking is your strongest weapon. Stiilid: Hip-Hop, Popping,

Tutvustus

Annely Kõrvel on julge, särav ja ambitsioonikas tantsija, kes tunneb rõõmu inimeste aitamisest. Annely on spordiga tegelenud juba väiksest saati. Ta on saavutanud häid tulemusi nii iluvõimlemise, laulmise kui ka võrkpalliga. Oma südame leidis ta tänavatantsus, kui liitus 2012.aastal JJ-Street Tantsukooliga.

Tema pühendumus ja sära on viinud teda esinema Eesti suurimatele lavadele. Annely on oma tantsuoskusi lihvinud maailmanimekaimate treenerite käe all ning koolitanud ennast ka välismaal. 2014. aastal osales Annely noortevahetuses “Dance Your Story”, kus kolme riigi tantsijad valmistasid ette show, millega esineti JJ-Street Streetshow’l Nordea Kontserdimajas. Tänaseks kuulub Annely Kõrvel JJ-Street Eliitrühma ning viib läbi treeninguid nii Tartus kui Ülenurmes.

Annelyt võib iseloomustada kui energilist tulesädet, kes nakatab kõiki oma positiivsusega. Talle meeldib tutvuda uute inimestega ning ta ei ütle kunagi ära uutest väljakutsetest. Lisaks tantsimisele meeldib Annelyle veel jumestus- ja soengukunst. Tema eesmärk on aidata noortel olla originaalne, enesekindel ja särav. Annely naudib noortega töötamist ning on juba mitmendat aastat laagrikasvataja Camp of Hip-Hop noortelaagris. Noorte suunamine ja aitamine on Annely peamine motivatsioon.

Saavutused

2014. a Keila Tantsib, hip-hop veerandfinaal

2014. a Koolitants, Tartu piirkondlik voor

2014. a “Dance Your Story” noortevahetus

2015. a Camp of Hip-Hop Championships Themed Freestyle I koht

  1. a Bättle’em, Hip-hop veerandfinaal
  1. a Hip-Hop Jam, Popping veerandfinaal

2016. a Camp of Hip-Hop, all styles 3vs3 poolfinaal

Täiendkoolitused

Storm (GER), Daybee Dee (GER), Alesya (RUS), Shaik (USA), Loose Joint (USA), King Charles (USA), Kashmir (UK), Buddha Stretch (USA), Benny Ninja (USA), Javier Ninja (USA), Kim Holmes (USA), Firelock (USA), Joel Juht aka JJ (EST), Jamsy West (FRA), Kerttu (EST), Kätriin (EST), Ita (EST), Bust (FRA), Eva (EST), Marquest (USA), Monsta Pop (FRA), P-Lock (FRA), Caleaf (USA), Kid Tight Eyes (GER), Archie Burnett (USA), Leiomy (USA)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!