Anna-Maria Mikaberidze « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Anna-Maria Mikaberidze

Moto: What exists in one’s mind is more real than anything else in this world. Stiilid: Hip-Hop, Locking,

Tutvustus

Anna-Maria on aus, kohusetundlik ja positiivsusest pakatav aktivist, kes lisaks tantsimisele on tegutsenud pikaaegselt ka veebiarenduse ja internetiturunduse valdkonnas. Lisaks on neiu lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis rahvusvahelise majanduse ja ärikorralduse eriala.

Anna-Maria on sündinud ja kasvanud Tallinnas ning käinud spordi-alastes huviringides väikesest saati, sealhulgas nii võimlemises, showtantsus kui ka korvpallis. 2006. aasta novembris liitus Anna-Maria aga JJ-Street Tantsukooliga ning on sellest hetkest alates tegelenud kirglikult nii tänavatantsu kui ka kõige selles seonduvaga. Selle 9 aasta jooksul on tegeletud treenimisega nii tantsukoolis olevate peatreenerite ja mentorite käe all kui ka erinevate maailmatasemel tuntud välistreeneritega. Samuti on neiu esinenud ja võistelnud nii rahvusvahelistel kui ka väiksematel sündmustel.

Võib julgelt väita, et hip-hop on tema jaoks olnud juba pikemat aega elustiil ning ilma selleta ta oma elu ette ei kujutaks. Lisaks usub ta, et tänavatantsus ei piisa ainult tantsu tehnilise poole selgeks õppimisest, vaid tuleb mõista ka selle tagamaid. Seepärast huvitubki Anna-Maria suuresti mitte ainult tänavatantsu, vaid kogu kultuuri erinevate elementide ajaloost ning on kõige selle tundmaõppimiseks uurinud hulganisti materjale ning käinud kuulamas ja silmaringi avardamas seal, kus vähegi asjast lähemalt räägitakse, loomulikult omandanud loetlematuid teadmisi tantsukooli eestvedajatelt, eriti Joel Juhilt.

JJ-Street Tantsukoolis ei oma ta vaid tantsija rolli, vaid tegeleb igapäevaselt ka organisatsiooni veebilehtede ja üleüldise internetiturunduse projektide juhtimisega ning on osalenud alates 2010. aastast ka JJ-Street Baltic Session’i, Camp of Hip-Hop’i ja paljude teiste ürituste korraldustiimis.

Anna-Maria eesmärgiks on õpetada noortele lisaks tantsuoskusele ka sihikindlust, järjepidevust, lugupidamist ja väärtuste hindamist.

SAAVUTUSED

2011 a. Jõgeva Rahvusvahelised Tantsupäevad – Show I koht

2011. a. JJ-Street Baltic Session – Show finalist

2012. a. Jõgeva International Dance Days – Crew 5 vs 5 I koht

2012. a. Tartu Koolilõpu Hip Hop Jam – Show I koht

2012. a. JJ-Street Baltic Session – Show finalist

2012. a. After Friday Funk vol 3 – Locking 2 vs 2 finalist

2013. a. ‘’Tants on majas!’’ – Hip-Hop 2 vs 2 I koht

2013. a. After Friday Funk vol 4 – locking 2 vs 2 I koht

2013. a. Koolitants 2013, 10.-12. klasside tänavatantsu kategooria LAUREAAT kavaga ‘’Locking Maffia’’

2013. a. Koolitants 2013, tüdrukute soolo võistluse võitja

2013. a. Keila Tantsib! – Locking 2 vs 2 finalist

2013. a. Keila Tantsib! – Hip-Hop 2 vs 2 finalist

2013. a. Jõgeva International Dance Days – Locking 1 vs 1 poolfinaal

2013. a. Tartu Koolilõpu Hip Hop Jam – Locking 2 vs 2 I koht

2013. a. JJ-Street Baltic Session – Locking 2 vs 2 veerandfinaal

2013. a. Juste Debout Düsseldorf – Locking 2 vs 2 veerandfinaal

2014. a. Koolitants 2014, 10.-12. klasside tänavatantsu kategooria nominent kavaga ‘’Triibud & Traksid’’

2014. a. Get Up Battle – Locking 2 vs 2 finaal

2014. a. Jõgeva Kevadseminari battle – Locking 2 vs 2 poolfinaal

2014. a. Jõgeva Kevadseminari battle – Hip-Hop 2 vs 2 finaal

2014. a. Keila Tantsib! – Hip-Hop 3 vs 3 finalist

2015. a. Koolilõpu Hip-Hop Jam – Funk Stylez 3 vs 3 I koht

2015. a. Camp of Hip-Hop Championships – Funk Stylez 3 vs 3 I koht

2016. a. Hip-Hop Jam – Funk Styles 3 vs 3 finalist

2016. a. Camp of Hip-Hop Championships – Funk Styles 3 vs 3 I koht

Täiendkoolitused

Joel Juht aka JJ (EST), JJ-Street Crew (EST), Greg Campbellock Jr. (USA), C-Mack (USA), Patrick “Liquidz” Martin (BEL), Damon Frost (USA), Brian Green (USA), Shannon Mabra (SWE), Anna Eileen Jeppesen (SWE), Shervin Shirazi “Sepe” (FIN), Swarf (UK), Kashmir (UK), Les Twins (FRA), Tommy The Clown (USA), Rampage (USA), Niako (FRA), Kapela (FRA), Meech (FRA), Antoinette Gomis (FRA), Kid Tight Eyez (GER), Georgina (GER), Flockey (GER), Kari (POL), Ryfa (POL), Valusha (RUS), Egor (RUS), Bury Stil (NED), Javier Rosales (NED), Maik Mäses (EST), Dre10 (POL), Henry Link (USA), Bobby Mileage (USA), Ejoe (USA), Amadeus ’’Primal’’ Marquez (CAN), Tip Top (FRA), Caleaf (USA), Benny Ninja (USA), Archie Burnett (USA), Superdave (USA), Shaik (USA), Markus B. Almqvist (SWE), Kelly Peters (USA), Future (USA), Luam (USA), El Fonky Juice (FRA), Tight Eyez (USA), Waver (POR), Piny (POR), Tony GoGo (USA), Storm (GER), P-Lock (FRA), Jimmy Soul (FRA), Junior Boogie (CAN), Kim Holmes (USA), King Charles (USA), Bouboo (FRA), Firelock (USA), Scoo-B-Doo (USA), Frank ”Sundance” Sams (USA), Natasha Jean-Bart ”Tash” (USA), Loose Joint (USA), Khan&Moon (KOR),  Rob One (SWE), Manne Schütt aka ”Funky Asparagus” (SWE), A-Train (SWE), Oskar ”Supreme” (SWE), Charlotte Prag aka ”Charlie” (SWE), Loose Caboose (USA), Skeeter Rabbit (USA), Don ”Campbellock” Campbell (USA), Mr. Ben (UK), Malkom (FRA), Sello Reuben Modiga (SA)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!