Agnes Blank « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Treenerid

Agnes Blank

Moto: Have less, do more, be more. Stiilid: Hip-Hop, Popping,

Tutvustus

Agnes on Tartust pärit rõõmsameelne JJ-Street Tantsukooli treener ja tantsija. Lasteaiast saadik on ta tegelenud iluvõimlemise ja showtantsuga, kuni ühines Eesti suurima tänavatantsukooliga, kus ta tegutseb nüüd treenerina, õpetades 7-20 aastaseid noori Keilas ja Kuusalus. Tema suurimateks eeskujudeks on korvpallistaar Michael Jordan ning tema treenerid Joel Juht ja Kerttu Luik.

Agnes on ettevõtlik noor,kes võtab uusi projekte ning väljakutseid vastu suure naeratustega. Noortele soovib ta jagada oma tantsualasi teadmisi,kuid ka positiivsuse ning tegutsemise pisikut.

Agnes aidanud korraldada JJ-Street Baltic Session „Witness the Beauty“ iluvõistlust, tänavatantsuetendust Streetshow ning Camp of Hip- Hop noortelaagrit.

SAAVUTUSED

2013 – Tants on majas – hip-hop  poolfinaal
2013 – Keila Tantsib – hip-hop poolfinaal
2013 – JJ-Street Kevadseminar – hip-hop veerandfinaal
2013 – Koolilõpu Hip-Hop Jam – hip-hop poolfinaal
2015 – Koolilõpu Hip-Hop Jam- Funk styles 3vs3 I koht

Täiendkoolitused

JJ (EST), Sepe (FIN), Swarf (UK), Georgina (GER), Damon Frost (SWE), Valusha (RUS), Benny Ninja (USA), Bobby Mileage (USA), Markus B.Almqvist (SWE), Archie Burnett (USA), Superdave (USA), Meech (FRA), King Charles (USA), Caleaf Sellers (USA), Antoniette (FRA), Kapela (FRA), Kid Tight Eyez (GER), Shake (USA), Primal (CAN), Kaisa (Fin), Junior Boogie (CAN), Storm (GER), Loose Joint (USA), Sello (LAV), Malkolm (FRA), Poppin J (KR), Bionic (USA), KidBoogie (USA), Natasha Jean-Bart (CAN)

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!