Meist « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Meist

Tantsukool JJ-Street alustas tantsutrennidega 2003. aasta sügisel. See on Eesti esimene ja suurim tänavatantsukool, mis tegutseb üle kogu Eesti. Tantsukool on tunnustatud Tallinna linna poolt üheks parimaks erahuvialakooliks, mis on alati suutnud kõiki oma õpilasi üllatada innovaatiliste ideedega. Oleme loonud kaasaegse tantsukooli, mis täidab ühiskondlikku funktsiooni nii tantsija kui ka eeskujuliku noore ettevalmistamisel.

JJ-Street eesmärkideks on kultuuri edasi andmine uutele liikmetele, oskuste arendamine ja uute teadmiste loomine. Tantsukooli tuntus on tänaseks kasvanud terves Euroopas, kuna lisaks kõigele muule korraldatakse ka Baltikumi suurimat tänavatantsufestivali JJ-Street Baltic Session’it ja rahvusvahelist tantsulaagrit Camp of Hip-Hop. JJ-Street tantsukool on mõeldud ja avatud kõigile, kes soovivad saada uusi kogemusi ja õppida midagi originaalset.

JJ-Street tantsukool on eelkõige kaasaegse tänavatantsu ja koreograafia huvikooliks, mille õppejõududeks on JJ-Street treenerid. Lisaks sellele keskendutakse laagrite, tänavatantsufestivalide, kaasaegsete ürituste, moeetenduste ja põnevate koolituste korraldamisele.

JJ-Street tantsukooli peakontor asub Tallinnas aadressil Filtri tee 1. Tantsimist saavad õppida nii lapsed kui ka täiskasvanud kinnitatud tunniplaani alusel. Trenni kestvus ja kordade arv nädalas oleneb raskusastmest. JJ-Street tantsukoolis õpib 1500 õpilast üle Eesti ja edukaid tantsukooli õpilasi tunnustatakse aasta parima õpilase tiitliga. Parimatel tantsijatel on võimalus tulevikus astuda meie tantsukooli eliitrühma ning areneda väljaspool Eestit. 2008. a. sai kool erahuvialakooliks (luba nr EHISe ID 1395). Riikliku koolitusloa alusel läbiviidud tantsukoolituse eest tasutud summast tagastab riik tulumaksu.

JJ-Street tantsutreeningud

JJ-Street tantsukooli tantsutreeningud

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!