Arvamused « Tantsutrennid @ JJ-Street Tantsukool

Arvamused

JJ-Street on muutnud mind, kui isiksust ning tänaseks jõudnud sügavale südamesse, on sellest tantsukoolist saanud lahutamatu osa minu elust, mida ei vahetaks mitte millegi vastu maailmas!

- Vivian

Olen juba kaks aastat näinud JJ-Streedi tööd ja melu ning olen ülimalt õnnelik, et ma just Teie tantsukooli otsa komistasin. JJ-Street on andnud mulle midagi, mida ei saa asendada ükski teine organisatsioon. On andnud mulle tahte pürgida paremuse poole. Andnud mulle võimaluse teha, teostada ja luua. Kaasanud mind rahvusvahelistesse üritustesse ja nakatanud mind oma lakkamatult toreda positiivsusega. Andnud mulle ka võimaluse ennast teostada nii mitmel alal. Eelkõige just tantsus.

Suure aplausi, kallistuse ja kommikarbi tahaksin anda just Teile, treenerid. Teie olete need, kes on voolinud meist paremad inimesed. Andnud nõu ja olnud toeks rasketel aegadel. Utsitanud ja suunanud meid. Aidanud leida iseennast ning pannud mõtlema, mis saab edasi tulevikus. Mida me teeksime ilma teieta? Aitäh-aitäh-aitäh nii teie aja, jõu, nõu ja energia eest, mida te olete meie kujundamiseks ohverdanud.

Tahaks ka tänada Teid Joel, kes on pannud aluse tantsukoolile nagu JJ-Street. Juba aastaid olete rääkinud meile, kuidas see kõik alguse sai. Kui kohe ei jõudnud see minuni, siis nüüd tean täpselt, mis vaeva ja pingutusi see teilt nõudis. Usun, et paljud meie tantsurahvast tahaks öelda teile lihtsa sõna – AITÄH!

Kõike head edaspidiseks!

- Helen Siska

Tere!

Meil on ainult head selle tantsukooli ja treenerite kohta öelda. Sõnadesse on väga raske panna, sest sõnad ei anna seda edasi mida oleme reaalselt näinud.

Meile meeldib teie kooli väga soe ning vabameelne õhkkond, mis näitab, et kõik on sinna oodatud. Kui kohe ei sulandugi mõni õpilane gruppi, siis treenerid teevad kõik selleks, et grupp ühtseks saaks. Treenerid on teie koolis justkui üliinimesed. Neis on kõik positiivsed omadused mida ühelt inimeselt oodata võiks. Imetleme väga nende tahtejõudu, professionaalsust ja rõõmsameelsust.

Üritused on teil alati olnud äärmiselt nauditavad ja võimsad. Alustades kasvõi jõulupeost, kus me olime. See oli väga mõnus õhtu ja erines ülejäänud jõulupidudest tugevalt, kus me osalenud oleme. Tol jõulupeol saime aru, et selle kooli õpilasi toob kokku tants ning mõnus seltskond. Lapsevanemana olin mina isiklikult valmis kriitilisteks pilkudeks, sest läksime tol õhtul ikkagi kohta, mis kubises teismelistest. Kuid õigepea sain aru, et mitte kedagi ei huvitanud kuidas sa riides või kelle vanem oled. Mitte keegi ei vaadanud meid kui vanemaid inimesi, kes justkui noorte seltskonda trügiksid. See oli tõeliselt mõnus õhtu. Sealt sain ma innustust JJ-Streeti kõikidest üritustest osa võtta ja ma olen seda ka teinud. Võimalusel koguni koos perega.

Aga et need üritused, koolitused, laagrid, jne. teoks saanud on, saab tänada eelkõige kogu töö eest Joel Juhti. Oleme ennast võimalikult palju üritanud JJ-Street kooli minevikuga kurssi viia ja aru saanud, et teie juht ning eestvedaja Joel on hämmastav ning imetlusväärne inimene, kes on meeletult tööd ja vaeva näinud. Kuid kes endiselt teeb kõik endast oleneva, et tänavatantsu ja selle kultuuri meie noorteni tuua. Absoluutselt kõik võimalused selleks on ta loonud. Noortel on see vaid vaja omandada.

Lõpetuseks tahan vaid öelda, et meil on tõesti südamest hea meel, et oma lapsed teie kooli panime. JJ-Street Tantsukoolis omandavad lapsed/noored peale tantsimise veel palju muud positiivset, mida tavaelus kohtab kahjuks vähe. Olete kogu personaliga tugev ja ühtne tantsukool ! Ja lapsevanematena jääb meil ainult üle tänada, et on olemas koht kus lapsed rõõmuga käivad. Soovime omalt poolt jõudu, jaksu ning edu teie edasistes ettevõtmistes! Olete imetlusväärsed noored!

AITÄH TEILE KÕIGILE!

- Beatrice ja Liiliani vanemad

JJ-Street was a place I chose for myself and I fell in love with it immediately. What is amazing, is that my feelings have not changed a bit during these 6 years I have been there. JJ-Street does not only teach the real foundations of different street dance styles, it also keeps youngsters from engaging in prohibited actions.

The trainers and the mentors there develop and push youngsters to create and live the life they desire by being active and investing their time and being into themselves and bigger causes.

I had never seen such passion, commitment and unity before. This organization has done huge, I would even say unbelievable things with just pure ambition and will power from the people that are a part of it.

Being a part of JJ-Street has taught me to work hard and always keep pushing, because the results are always there and absolutely nothing is impossible. And also, of course, dance has become an irreplaceable part of my life and I will always say that dance takes away all the problems, even if just for a little while.

- Anna-Maria Mikaberidze

Slick Dogg about Popping and Locking in Estonia

The history starts when the actual OG is there to teach you properly, not when you saw it on a TV show.
The dancers you saw, were mimicking what they saw in a movie or television.
Not until you learn from an actual OG does history begin.
Here is an example…
In America we now have a black president Obama, right?
But he wasn’t the first black man to run for president, we’ve had several in our country.
But the history can only be counted when the president is actually elected into office..we don’t create the history unless it is official!

Joel Juht JJ had a vision…
JJ had a vision that nobody attempted…the history he created was actually getting an actual locker Greg Campbellock Jr. and myself Slick Dogg to travel and promote popping and locking.

We only came to your country for that purpose specifically!

JJ said I want a foundation in our country…we need foundation here because my country is as good as any country in the world if they get the correct foundations and instruction.

Previously JJ would travel to the USA and take workshops, courses with the OG’s to make sure what he taught was foundation.

Remember this…without your parents? There can be no you!
There can be no Baltic Session, there would be nothing..no real progress in your country unless somebody takes on the heavy responsibility to do it correct from the beginning.

Since 2006 you’ve had Wiggles and every superstar in every genre from House to Hip Hop go to your country further solidifying the foundations…

WHY DOESN’T RUSSIAN HIP HOP HISTORY AND ALL THE EVENTS/COMPETITIONS YOUR COUNTRY ENJOYS NOW—HAPPEN IN YOUR COUNTRY IN 1987?
HOW COME AFTER JJ-STREET IN 2006 ALL OF THESE THINGS HAPPEN?
IT HAPPENS IN YOUR COUNTRY NOW BECAUSE JJ WAS SMART ENOUGH TO UNDERSTAND HIP HOP,AND STREET DANCE.

HE BLAZED THE TRAIL…HE DID THE WORK…PERIOD.

SLICK DOGG
Proud to come to Estonia and promote, and I did my best to help.
R.I.P. Greg…

- Slick Dogg

JJ-Street on lahe koht, kus saab peale tantsimise ka midagi muud õppida või saad midagi uut teada.

- Risto Stukert

JJ-Street on lihtsalt parim!!!!! Seda ei anna võrrelda mitte mingi asjaga, sest need inimesed kes sellega tegelevad on lihtsalt nii lahedad toredad ja armsad! JJ-Street Tantsukool on lihtsalt parim asi mis olla saab!

- Tauri

Õnn on valik, sa võid olla õnnelik igal ajal, igal pool ja igat moodi. Kõige lahedam, kõige ilusam asi – tants on sinu vabadus.

Kas see pole inspireeriv? Mina valisin selle. Mina valisin õnne – lucky me!-

Vabadus on kingitus, ma olen tänulik vabaduse, elu ja õnne eest mida mulle on andnud JJ-Street 3 kuu jooksul.

JJ-Street on teejuhiks sinu tantsu kujunemisele, sinu isiku välja toomisele, motiveerib sind, treenib sinust tõelise tantsija – lisaks sellele kasvatab sinust tugeva, enesekindla, targa ja julge inimese.

- Linda Varusk

Pole olemas teistsugust elu&tantsukooli nagu on JJ-Street. See on nagu ”kool” , kuhu igaüks tahab minna , sest seal tunneme end koduselt , motiveerituna , ning saame tegeleda sellega , mis meeldib – tantsuga. Tänu JJ-Street’le on õpilastel ja ka teistel võimalus pidevalt käia koolitustel ja battelitel – see läbi end siis arendada ja proovile panna ; Seal õppides ja treenides saame ajajooksul ainult targemaks, ning paremaks – vaeva nähes jõuda ka kaugemale. Tänu motivatsioonile, mida annavad sealsed treenerid ja koolitajad.

- Katrina Nurmoja

Ma olen  peaaegu kogu oma elu tantsinud. Kui ma olin kolmeteistkümne aastane, soovisin ma, et meie väikeses linnas hakkaks tegutsema JJ-Street. Ma kuulsin sellest tantsukoolist juba ennegi ja olin vaimustuses sellest. 2010. aasta alguses nägin ma koolis plakatit. Ma ei uskunud oma silmi. JJ-STREET Tantsukooli näidistrennid Räpinas. Ma olin nii õnnelik, et lõpuks ometi minu n-ö väike unistus täitus. Näidistrenn oli lihtsalt vapustavalt äge. Mullle nii meeldisid Lenel, Nikita ja muidugi ka Joel. Olen tantsinud juba peaaegu aasta. JJ-Street’is on sõbralikud treenerid, palju erinevaid tantsustiile, lahedad üritused. JJ-Street on nagu minu teine pere. Ma saan sealt moraalset toetust, palju sõpru, uusi teadmisi. Teiseks JJ-street on mind palju muutnud. See pole mingi tavaline tantsukool, see on tõeline elukool, mis väärib kõige paremaid sõnu.

- Kristina Gladarenko

0
Kirjuta meile!
Palun jätke meile sõnum ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!
Nimi
* E-mail
* Teie küsimused
Login Chat
Kui Teil on küsimusi, siis kirjutage! Me oleme siin, et küsimustele vastused ja lahendused leida!
Your name
* Email
Küsi meilt kohe!